0 товар(ов)
Показать корзину
В Вашей корзине:

Приєднуйтесь

Мы в FacebookМы в ВКонтактеРасскажите о нас

 

Категорії

Пропонуємо

Фітокомплекс для нормалізації функцій сечовидільної системи Санклін Choice

PDFПечатьЭл. почта
@sanklin-new
Цена: 86,00 грн.
Описание

Cечовидільна система регулює кількість і склад рідини в організмі і виводить відпрацьовані продукти (шлаки) і надлишкову рідину. Перенесені інфекційні захворювання сечостатевої системи, такі як: пієлонефрит, цистит, уретрит і ін .; неправильне харчування; затримка відтоку сечі, можуть привести до сечокам'яної хвороби.

Комплекс «Санклін», на відміну від сечогінних засобів, які виводять рідину з організму за рахунок впливу на нирки, зменшуючи їх здатність до утримання мінералів, навпаки, відновлюють природний баланс між калієм і натрієм, звільняючи організм від надлишків рідини. Так само комплекс «Санклін» сприяє розчиненню НЕ великих каменів і сечових солей

  • Має антисептичну, протизапальну, протимікробну, сечогінну і бактерицидну дію.
  • Благотворно впливає на роботу нирок і сечовивідних шляхів.
  • Перешкоджає утворенню каменів і сприяє їх розчиненню і виведенню з органів сечовидільної системи.
  • Перешкоджає затримці і накопичення рідини в організмі.

Ефективність підтверджена клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України.

Дія компонентів

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб в цей період в організм надходили необхідну кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він буде продовжувати працювати стабільно.

Роль живильного комплексу, в даному випадку, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).

Прозери, в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму амінокислоти; вітаміни A, C, E, групи B, PP, H, D; макро-, мікроелементи K, Ca, Mg, Fe, Cu, Zn, P і ін .; рослинні ферменти; фітогормони; поліенольние речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери підсилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Всі рослини і амінокислота таурин, що входять до складу комплексу «Санклін», мають багатостороннім терапевтичною дією. Однак до складу комплексу «Санклін» вони включені завдяки наступним властивостям:

Листя мучниці звичайної  - очищають сечовидільної шляху від бактеріальної флори. Мають протимікробну, протибактеріальної і протизапальну дію. Показаний при циститах, уретритах, сечокам'яній хворобі, нетриманні сечі.

Плодоніжки вишні - мають сечогінну дію. Ефективні при лікуванні і профілактики сечокам'яної хвороби, як кровоспинний засіб при менструальних кровотечах.

Трава і плоди ярутки польовий  - мають сечогінну, протимікробну і протизапальну дію. Ефективні при запаленнях яєчників і раку матки, при венеричних захворюваннях, стимулюють статеві функції у чоловіків, нормалізують менструальний цикл.

Трава грициків - має виражену кровоспинну дію при ниркових, легеневих, шлунково-кишкових і маткових кровотечах, показана при захворюваннях нирок і сечовивідних міхура, при каменях у нирках.

Трава горця птічьго - підвищує діурез, виводить з сечею надлишок іонів натрію і хлору, в результаті чого збільшується фільтрація в ниркових клубочках і зменшується зворотна резорбція в ниркових канальцях. Перешкоджає утворенню каменів в нирках, ефективна при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів, має антитоксичну дію.

Нирковий чай  - має протизапальну і сечогінну дію. Сприяє виведенню з сечею хлоридів, сечовини і сечової кислоти. Ефективний при запаленнях жовчного і сечового міхура, при каменях у нирках і жовчному міхурі, при гострих і хронічних захворюваннях нирок.

Трава хвоща польового - виявляє діуретичну, протизапальну та протимікробну дію, перешкоджає утворенню каменів в нирках.

Суцвіття ромашки лікарської  - має протизапальну, антисептичну спазмолітичну, седативну і знеболювальну дію. Ефективно при порушенні менструального циклу, болісних менструаціях і захворюваннях жіночих статевих органів, при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів.

Листя брусниці  - мають сечогінну жовчогінну, антисептичну і в'язким властивостями, ефективні при лікуванні і профілактиці сечокам'яної хвороби, гострих і хронічних запальних процесах сечостатевої системи, нічному нетриманні сечі.

Трава кропиви дводомної - володіє сечогінною, протизапальною і загальнозміцнюючу дію, показана при сечокам'яній хворобі, асциті, набряках.

Насіння льону звичайного - володіє протизапальними властивостями, ефективні при сечокам'яній хворобі, при захворюванні нирок і сечового міхура.

Корінь кульбаби - володіє сечогінною і спазмолітичну дію, показаний при сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобі, хронічних запорах.

Трава подорожника володіє протизапальними властивостями, ефективна при запаленні сечового міхура і нетриманні сечі.

Таурин (амінокислота) - відновлює баланс між калієм і натрієм, перешкоджаючи, таким чином, затримки і накопичення рідини в тканинах і сприяючи її своєчасному виведенню з організму. Ефективна проти бактерій, вірусів і дріжджоподібних грибів.

 

Отзывы
Нет отзывов об этом товаре.

Підписатись на новини

Телефонуйте нам:

(067) 270 37 68

(093) 231 78 71

Завжди раді Вас чути!