0 товар(ов)
Показать корзину
В Вашей корзине:

Приєднуйтесь

Мы в FacebookМы в ВКонтактеРасскажите о нас

 

Категорії

Пропонуємо

Фітокомплекс для нормалізації функцій печінки та жовчного міхура Лівсейф Choice

PDFПечатьЭл. почта
@livseif-new
Цена: 86,00 грн.
Описание

Печінка, будучи основним очищаючим органом, відіграє життєво важливу роль в збереженні нашого здоров'я. Вона грає роль депо вітамінів, заліза, глікогену, та інших харчових речовин. Крім того, печінка виробляє жовч, яка допомагає перетравлювати їжу. Але найголовніше, печінку охороняє організм від токсинів і отруйних компонентів. Практично всі шкідливі речовини, що потрапляють в наш організм і утворюються в процесі обміну речовин, «знезаражуються» в печінці.

Печінка - це орган, який потребує постійної допомоги та її можна надавати за допомогою комплексу «Лівсейф», який посилює детоксикаційну функцію печінки, сприяє регенерації печінкової тканини, володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями, підвищує секрецію жовчі.

  • Нормалізує функції печінки і жовчного міхура.
  • Підсилює детоксикаційну функцію печінки.
  • Сприяє регенерації печінкової тканини.
  • Володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями.
  • Підвищує секрецію жовчі.
  • Покращує переварювання жирів.
  • Покращує стан шкірних покривів.

Дія компонентів

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб в цей період в організм надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він буде продовжувати працювати стабільно.

Роль живильного комплексу, в даному випадку, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).

Прозери, в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: легкозасвоювані вуглеводи; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи В, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P і ін .; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери підсилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Всі рослини, що входять до складу комплексу «Лівсейф», мають багатостороннім терапевтичною дією. Однак до складу комплексу «Лівсейф» вони включені завдяки наступним властивостям:

Розторопша (плоди) - тисячоліттями використовувалася для лікування печінки. Вона містить речовину силімарин, яке допомагає печінці здійснювати детоксикаційну функцію, має гепатопротекторну і антиоксидантну властивостями, зміцнює клітинні мембрани, сприяє утворенню нових клітин печінки, стимулюючи синтез білка. Таким чином, розторопша сприяє відновленню функцій хворої печінки.

Цмину піскового (трава) - застосовується як жовчогінний засіб, який дезінфікує жовчні протоки і сечовивідні шляхи; нормалізує діяльність всього шлунково-кишкового тракту і травних залоз; ефективно діє при лікуванні цирозу печінки, жовчних коліках, жовтяниці, холециститі, гепатиті, виведенні жовчних каменів.

Кукурудзяні рильця - мають жовчогінну дію; сприяють розрідженню в'язкого жовчі і краще її відтоку з жовчовивідних шляхів; запобігають утворенню жовчних каменів.

Меліса лікарська (трава) - посилює діяльність органів травного тракту; має легкий проносний і спазмолітичну дію;

Тисячелітник (трава) - надає спазмолітичну дію на гладку мускулатуру кишечника, жовчних і сечовивідних шляхів; підсилює секрецію жовчі, слинних залоз і шлункового соку; запобігає утворенню каменів у жовчному міхурі і нирках.

 

В упаковці 30 капсул по 400мг
 
Виготовлено в Україні

 

Отзывы
Нет отзывов об этом товаре.

Підписатись на новини

Телефонуйте нам:

(067) 270 37 68

(093) 231 78 71

Завжди раді Вас чути!