0 товар(ов)
Показать корзину
В Вашей корзине:

Приєднуйтесь

Мы в FacebookМы в ВКонтактеРасскажите о нас

 

Категорії

Пропонуємо

setewtet-300x300
уточняйте наявність
105,00 грн.
Размер Tooltip

Фрілайф (Антиоксидантний комплекс) Choice

PDFПечатьЭл. почта
@frilaif-new
уточняйте наявність
Цена: 107,00 грн.
Описание
  • Уповільнює процеси старіння організму.
  • Має антиоксидантні властивості, захищає від серцево-судинних і онкологічних захворювань.
  • Очищає судини і відновлює їх еластичність.
  • Підвищує захисні властивості клітин.
  • Зміцнює імунну систему.
  • Заповнює дефіцит поживних речовин.

 


Наслідки стресів, нераціонального харчування, вживання алкоголю, куріння, впливу ультрафіолетових променів і забруднення навколишнього середовища призводять до утворення в нашому організмі шкідливих для здоров'я нестабільних молекул, так званих вільних радикалів, які, маючи зайвий електрон, можуть викликати ланцюгову реакцію. Як наслідок - пошкодження і руйнування тканин, а також зниження здатності клітин до генетичного відтворенню через їх негативного впливу на ДНК. Вільні радикали викликають передчасне старіння клітин і провокують багато захворювань, у тому числі: серцево-судинні (інсульти, інфаркти), онкологічні (рак) та інші захворювання. Потрапляючи в наш організм, антиоксидантний комплекс «Фрілайф», по-перше, уповільнює процеси його старіння і, таким чином, продовжує життя, і, по-друге, істотно зменшує ймовірність появи таких страшних захворювань, як інсульт, інфаркт і рак!

Дія компонентів

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб у цей період в організм надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він буде продовжувати працювати стабільно.

 
Роль живильного комплексу, в даному випадку, виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).
 
Прозери, в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: легкозасвоювані вуглеводи; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи В, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін .; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери підсилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).
 
Всі рослини, вітаміни і мінерали, що входять до складу комплексу «Фрілайф», мають багатосторонні терапевтичні дії. Однак до складу комплексу «Фрілайф» вони включені завдяки наступним властивостям:
 
Виноградний шрот (витримка з темних сортів винограду) -потужний антиоксидант і капілляроукрепляющее засіб. Комплекси біологічно активних речовин виноградного шроту ефективно нейтралізують вільні радикали, пригнічують синтез ліпідних перекисів; перешкоджають виникненню онкологічних і серцево-судинних захворювань, в т.ч. інфаркту міокарда, пошкодження ендотелію судин, зниження рівня холестерину в крові; підвищують гемоглобін і нормалізують формулу крові. Вони нормалізують процеси життєдіяльності, уповільнюють процеси старіння організму і розвиток атеросклерозу.
 
Зелений чай (листя) - підвищує захист капілярів, зменшуючи проникність їх стінок, а так само зміцнює стінки судин, в т.ч. і дрібних. Стимулює кровотворення, тонізує серцевий м'яз, підвищує пружність стінок кровоносних судин.
 
Гречка (суцвіття) - сильний антиоксидант. Ефективна для профілактики і лікування гіпо- та авітамінозу; при хворобах, які супроводжуються порушенням проникності судин. Уповільнює процеси старіння організму.
 
Вітамін С (аскорбінова кислота) - одне з головних поживних речовин-антиоксидантів, самостійно знищує вільні радикали і мікробні інфекції та продовжує життя інших антиоксидантів, включаючи вітамін Е і мінерал селен.
 
Вітамін Е - вважається найактивнішим антиоксидантом, що захищає клітинні мембрани від вільних радикалів. Вітамін Е необхідний для нормального засвоєння жирів в травному тракті. Він запобігає окисленню ліпопротеїдів низької щільності, включаючи холестерин. Ця здатність вітаміну Е дуже важлива для нормального функціонування серцево-судинної системи. Він також перешкоджає утворенню згустків крові і розчиняє їх, запобігаючи, таким чином, серцеві напади та розвиток атеросклерозу.
 
Вітамін А - є одним з основних антиоксидантів. Вітамін А - безцінний союзник у боротьбі з серцево - судинними та іншими дегенеративними захворюваннями. Він необхідний для здорової репродуктивної функції, гормональної стійкості у жінок, нормального росту, балансу цукру в крові і захисту від інфекцій.
 
Цинк (мінерал) - бере участь в реакціях антіокісленія; сприяє синтезу РНК і ДНК, поділу, відновленню та зростання клітин; підтримує нормальний рівень вітаміну А в крові.
 
Селен (мінерал) - протираковий антиоксидант. Цей мікроелемент є потужним імуностимулюючим і канцеростатичним агентом, що володіє широким спектром впливів на здоров'я. Немає іншого мінералу, який був би настільки життєво важливий для наших антиокислювальних захисних механізмів. Він нейтралізує вільні радикали і попереджає розвиток серцево-судинних і онкологічних захворювань.
 
Виготовлено в Україні
Отзывы
Нет отзывов об этом товаре.

Підписатись на новини

Телефонуйте нам:

(067) 270 37 68

(093) 231 78 71

Завжди раді Вас чути!