0 товар(ов)
Показать корзину
В Вашей корзине:

Приєднуйтесь

Мы в FacebookМы в ВКонтактеРасскажите о нас

 

Категорії

Пропонуємо

Багаторазовий підгузник без кишені ЕКОПУПС Premium ACTIVE без вкладки

PDFПечатьЭл. почта
pr bil
Цена: 165,00 грн.
Размер

Цвет

Описание

Особливість моделей підгузників без карманазаключается в їх конструкції. У трусиках-підгузниках без кишені вкладка розташовується всередині підгузників і безпосередньо контактує з ніжною шкірою дитини, що дає можливість після декількох попис змінити вологу прокладку на суху, без потреби змінювати трусики-підгузники.

Унікальність цієї моделі полягає в тому, що коли дитина справляє свою потребу в підгузник, це сприяє виникненню почуття природних функцій в нього, т. Е. Формують повноцінне відчуття себе, таким чином це мотивує малюка, що то змінити в собі і за допомогою батьків швидше піти на горщик.

Завдяки еластичним вставкам на ніжках і талії, підгузок більш щільно облягає тіло дитини і виключає протікання. Тому в трикотажному підгузку малюку можна робити все, що завгодно: повзати, бігати, сидіти, ходити, стояти на голові і багато, багато іншого ...

Багаторазові підгузники ЕКОПУПСи серії ACTIVE створені на основі непромокаючої, "дихаючої" мембрани. Вони поєднують в собі кращі якості багаторазових підгузників ТМ ЕКО ПУПС:

 

  •     «Дихаюча» непромокаюча мембрана
  •     Додаткові бар'єри від протікання
  •     Покращена конструкція ЕКОПУПСов без кармана
  •     Зміна вкладиша «на ходу»
  •     Розмір для новонароджених - 0 +
  •     Дуже тонкі і швидко сохнуть
  •     Рекомендуємо використовувати для плавання

 

 

Новинка цього сезону створена для активних діток. Багаторазовий підгузник PREMIUM ACTIVE поєднують в собі високу непромокаемость серії з кишенею і зручність зміни вкладиша від моделей без кишеньки.

--НЕ ПРОМОКАЄ

Багаторазові підгузники ЕКОПУПС PREMIUM ACTIVE виготовляються з непромокаючої мембранної тканини на основі евкаліптової волокна TENCEL®. Мембрана утримує вологу всередині підгузника і забезпечує циркуляцію повітря, а евкаліптова волокно створює антибактеріальний бар'єр.
Це властивість особливо цінують мами малюків з чутливою, схильною до подразнення шкірою. Ми додали в лінійку розмірів нові лекала, тому тепер навіть для самих маленьких новонароджених вагою від 3-х кг можна підібрати багаторазовий підгузник.
Підгонка по фігурці малюка здійснюється за допомогою кнопок і гумок на талії і в пахових вирізах.

 

--ЗРУЧНО
Ми зробили так, щоб і мамам малюків було максимально зручно користуватися ЕКОПУПСамі. У конструкцію багаторазового підгузника доданий фіксує поясок, який незамінний при переодяганні активних дітей.

Вбираючий вкладиш виконаний з махрової тканини, яка добре утримує вологу, а бар'єри в вирізах для ніжок забезпечують додатковий захист від протікання, а значить, вбережуть одяг малюка від забруднення. ЕКОПУПСи легко очищаються і швидко висихають, що дуже полегшує мамам їх експлуатацію.

--ЕКОЛОГІЧНО
Дитячі багаторазові підгузки ЕКОПУПСи екологічні і безпечні для навколишнього середовища в якості відходів.

--ПРАКТИЧНО
Тривалий термін "життя" багаторазових підгузників дозволяє їм витримати не один період експлуатації, тобто, купивши підгузники один раз для одного малюка, мама може залишити цей комплект і для його майбутніх братиків та сестричок. Крім того, розрахунки показують, що мами витрачають на один розмірний комплект багаторазових підгузників в 6-8 разів менше, ніж на одноразові "памперси".
 

--УНІВЕРСАЛЬНО
Багаторазові підгузники надають велику допомогу мамі як тренувальні трусики при привчанні малюка до горщика. Вони швидко знімаються і надягають, тренують чутливість до сечовипускання. Також ЕКОПУПСи серії Premium Active можна використовувати як підгузники для плавання.
 

 
ЕКОПУПСи - комфортне дитинство кожного малюка!

Виготовлено в Україні

 

 

Отзывы
Нет отзывов об этом товаре.

Підписатись на новини

Телефонуйте нам:

(067) 270 37 68

(093) 231 78 71

Завжди раді Вас чути!